Рус O'z En
Eski saytga o'ting agmk.uz
Ishonch telefoni
Qayta bog'lanish

Xarid komissiyalarining tarkibi to‘g‘risidagi ma’lumotlar

Asosiy faoliyat uchun tender o‘tkazish bo‘yicha tovarlar (ishlar, xizmatlar) sotib olish bo‘yicha xaridlar komissiyasining tarkibi

Komissiya raisi:

1. Boshqaruv raisining tijorat masalalari bo‘yicha o‘rinbosari v.b. - Ismayilov Kamol Bahodirovich

Komissiya raisining o‘rinbosari:

2. Boshqaruv raisining birinchi o‘rinbosari – bosh muhandis - Abduqodirov Abdujalil Abduxalilovich

Komissiya a'zolari:

3. Bosh muhandis o‘rinbosari (yo‘nalish bo‘yicha):

- Bosh muhandisning kon ishlari bo‘yicha o‘rinbosari - Orudjov Uzeir Saleg-Ogli

- Bosh muhandisning mehnat muhofazasi va sanoat xavfsizligi bo‘yicha o‘rinbosari v.b. - MM va SX bo‘limi boshlig‘i - Jo'raev Shuhrat Turaevich

- Bosh muhandisning fan bo‘yicha o‘rinbosari - Xasanov Abdirashid Salievich

- Bosh muhandisning ishlab chiqarish bo‘yicha o‘rinbosari v.b. - Larionov Sergey Vladimirovich

- Bosh muhandisning texonologiyalar bo‘yicha o‘rinbosari – texnik bo‘lim boshlig‘i - Saynazarov Abduqahhor Matibragimovich.

4. Bosh mexanik - Raxmatullin Ruslan Anvarovich

5. Bosh energetik - Ablyaev Uzeir Irfanovich

6. Bosh hisobchi - Ten Natalya Konstantinovna

7. Tarkibiy bo‘linmalar rahbarlari

 

“Olmaliq KMK“ AJ investitsiya loyihalari doirasida tovarlar (ishlar, xizmatlar) sotib olish bo‘yicha komissiya tarkibi va boshqa obyektlar tenderlar uchun qurilish obyektlari manzilli ro‘yxati

Komissiya raisi:

1. Boshqaruv raisining birinchi o‘rinbosari – bosh muhandis - Abduqodirov Abdujalil Abduxalilovich

Komissiya raisi o‘rinbosari:

2. Boshqaruv raisining istiqbolli riqojlanish va investitsiyalar bo‘yicha o‘rinbosari v.v.b. - Salimov Kamoliddin Tuxtasinovich

Komissiya a'zolari:

3. Boshqaruv raisining transport va logistika bo‘yicha o‘rinbosari v.b. - Sanaqulov Rustambek Burxanovich

4. Boshqaruv raisining raqamlashtirish bo‘yicha o‘rinbosari - Azizov Abdulla Abdisalamovich

5. Boshqaruv raisining tijorat masalalari bo‘yicha o‘rinbosari v.b. - Ismayilov Kamol Bahodirovich

6. Bosh muhandisning ishlab chiqarish bo‘yicha o‘rinbosari v.b. - Larionov Sergey Vladimirovich

7. Bosh muhandisning konchilik ishlari bo‘yicha o‘rinbosari/texnologiyalar/ xavfsizlik texnikasi/fan/(tegishliligi bo‘yicha)

8. Bosh energetik - Ablyaev Uzeir Irfanovich

9. Bosh mexanik - Raxmatullin Ruslan Anvarovich

10. IChAB boshliq v.b. - Irismetov Valiyor Zaxirjonovich

 

  “Olmaliq KMK” AJning Avtotransport, temir yo‘l transporti va axborot texnologiyalari bo‘yicha ishlab chiqarish faoliyati bilan bog‘liq tovarlar (ishlar, xizmatlar)ni sotib olish bo‘yicha komissiya tarkibi

Komissiya raisi:

1. Boshqaruv raisining tijorat masalalari bo‘yicha o‘rinbosari v.b. - Ismayilov Kamol Bahodirovich

Komissiya raisi o‘rinbosari:

2. Boshqaruv raisining transport va logistika bo‘yicha o‘rinbosari v.b. - Sanaqulov Rustambek Burxanovich

3. Boshqaruv raisining raqamlashtirish bo‘yicha o‘rinbosari - Azizov Abdulla Abdisalamovich

Komissiya a'zolari:

4. Avtotransport va logistika bo‘limi boshlig‘i - Xoliqov Mashrab Qayumovich

5. Temiryo‘l transporti va logistikasi bo‘limi boshlig‘i - Mavlyankulov Umar Irgashovich

6. MTTB boshlig‘i v.b. - Yuldashev Bahodir Baxtiyarovich

7. Tovar bozorlari konyunkturalarini o‘rganish bo‘yicha bo‘lim boshlig‘i v.b- Yuldashev Azizjon Alimdjanovich

 

“Olmaliq KMK” AJ investitsiya loyihalari doirasida tovarlar, ishlar, xizmatlarni sotib olish va boshqa obyektlar qurilish loyihalarining manzilli ro‘yxatini eng yaxshi taklifni tanlab olish yo‘li bo‘yicha komissiya tarkibi

Komissiya raisi:

1. Boshqaruv raisining istiqbolli rivojlanish va investitsiyalar bo‘yicha o‘rinbosari v.v.b. - Salimov Kamoliddin Tuxtasinovich

Komissiya a'zolari:

2. Bosh muhandis o‘rinbosari( yo‘nalish bo‘yicha):

- Bosh muhandisning kon ishlari bo‘yicha o‘rinbosari - Orudjov Uzeir Saleg-Ogli

- Bosh muhandisning mehnat muhofazasi va sanoat xavfsizligi bo‘yicha o‘rinbosari v.b. - MM va SX bo‘limi boshlig‘i - Jo'raev Shuhrat Turaevich

- Bosh muhandisning fan bo‘yicha o‘rinbosari - Xasanov Abdirashid Saliyevich

- Bosh muhandisning ishlab chiqarish bo‘yicha o‘rinbosari v.b. - Larionov Sergey Vladimirovich

- Bosh muhandisning texonologiyalar bo‘yicha o‘rinbosari – texnik bo‘lim boshlig‘i - Saynazarov Abdukahhor Matibragimovich.

Kombinat Bosh mutaxassisi (yo‘nalishi bo‘yicha)

3. KQB boshlig‘i v.b. - Jumanov Lapas Nurmanovich

4. Bosh hisobchi - Ten Natalya Konstantinovna

5. Tovar bozorlari kon'yukturalarini o‘rganish bo‘yicha bo‘lim boshlig‘i v.b. - Yuldashev Azizjon Alimdjanovich

  

“Olmaliq KMK” AJ faoliyatida ishlab chiqarish bilan bog‘liq tovarlar (ishlar, xizmatlar)ni sotib olish bo‘yicha komissiya tarkibi

Komissiya raisi:

1. Boshqaruv raisining tijorat masalalari bo‘yicha o‘rinbosari v.b. - Ismayilov Kamol Bahodirovich 

2. Bosh muhandis o‘rinbosari(yo‘nalish bo‘yicha):

- Bosh muhandisning kon ishlari bo‘yicha o‘rinbosari - Orudjov Uzeir Saleg Ogli

- Bosh muhandisning mehnat muhofazasi va sanoat xavfsizligi bo‘yicha o‘rinbosari v.b. - MM va SX bo‘limi boshlig‘i - Jo'raev Shuhrat Turaevich

- Bosh muhandisning fan bo‘yicha o‘rinbosari - Xasanov Abdirashid Saliyevich

- Bosh muhandisning ishlab chiqarish bo‘yicha o‘rinbosari v.b. - Larionov Sergey Vladimirovich

- Bosh muhandisning texonologiyalar bo‘yicha o‘rinbosari – texnik bo‘lim boshlig‘i - Saynazarov Abduqahhor Matibragimovich.

Komissiya a'zolari:

3. MTTB boshlig‘i v.b. - Yuldashev Bahodir Baxtiyarovich

4. Tovar bozorlari konyunkturalarini o‘rganish bo‘yicha bo‘lim boshlig‘i v.b.- Yuldashev Azizjon Alimdjanovich

5. Kombinat Bosh mutaxassisi (yo‘nalish bo‘yicha)

6. Tarkibiy bo‘linmalari rahbarlari

7. Tarkibiy bo‘linmalari bosh mutaxassislari

  

“Olmaliq KMK” AJ ijtimoiy, ma'muriy va iqtisodiy masalalarni hal etish bilan bog‘liq tovarlar, ishlar, xizmatlarni sotib olish bo‘yicha komissiya tarkibi

Komissiya raisi:

1. Boshqaruv raisining tijorat masalalari bo‘yicha o‘rinbosari v.b. - Ismayilov Kamol Bahodirovich

Komissiya raisi o‘rinbosari:

2. Boshqaruv raisining xodimlari va ijtimoiy masalalar bo‘yicha o‘rinbosari v.b. - Shermatov Sa'di Baxtiyarovich

Komissiya a'zolari:

3. Xodimlari bilan ishlash bo‘yicha xizmat boshlig‘i- Do‘simbetov Shavkat Ibragimovich

4. Ijtimoiy bo‘lim boshlig‘ining o‘rinbosari - Gaffarov Adxam Yunusaliyevich

5. Tovar bozorlari konyunkturalarini o‘rganish bo‘yicha bo‘lim boshlig‘i v.b - Yuldashev Azizjon Alimdjanovich

6. Ijtimoiy obyektlar boshqarmasi boshlig‘i - Umaraliev Kamola Raimjonovna

 

Olmaliq KMK AJ moliyaviy (shu jumladan sug‘urta, audit) masalalarini hal etish bilan bog‘liq tovarlar, ishlar, xizmatlarni sotib olish bo‘yicha komissiya tarkibi

Komissiya raisi:

1. Boshqaruv raisining tijorat masalalari bo‘yicha o‘rinbosari v.b. - Ismayilov Kamol Bahodirovich

Komissiya raisi o‘rinbosari:

2. Boshqaruv raisining iqtisodiyot, moliya va transformatsiya bo‘yicha o‘rinbosari - Hamidova Feruza Rustamovna

Komissiya a'zolari:

3. Bosh hisobchi - Ten Natalya Konstantinovna

4. G‘aznachilik va moliya xizmati boshlig‘i – Sxay Viktoriya Aleksandrovna

5. Tovar bozorlari konyunkturalarini o‘rganish bo‘yicha bo‘lim boshlig‘i v.b - Yuldashev Azizjon Alimdjanovich

 

O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2021-yil 5-fevraldagi 55-sonli qarori talablariga muvofiq milliy valyutada qurilish-montaj ishlarini xarid qilish bo‘yicha komissiya tarkibi

Komissiya raisi:

1. Boshqaruv raisining istiqbolli riqojlanish va investitsiyalar bo‘yicha o‘rinbosari v.v.b. - Salimov Kamoliddin Tuxtasinovich

Komissiya a'zolari:

2. Bosh muhandisning o‘rinbosari(yo‘nalishlari bo‘yicha):

- Bosh muhandisning kon ishlari bo‘yicha o‘rinbosari - Orudjov Uzeir Saleg-Ogli

- Bosh muhandisning mehnat muhofazasi va sanoat xavfsizligi bo‘yicha o‘rinbosari v.b. - MM va SX bo‘limi boshlig‘i - Jo'raev Shuhrat Turaevich

- Bosh muhandisning fan bo‘yicha o‘rinbosari - Xasanov Abdirashid Saliyevich

- Bosh muhandisning ishlab chiqarish bo‘yicha o‘rinbosari v.b. - Larionov Sergey Vladimirovich

- Bosh muhandisning texonologiyalar bo‘yicha o‘rinbosari – Texnik bo‘lim boshlig‘i - Saynazarov Abduqahhor Matibragimovich.

3. KQB boshlig‘i v.b. - Jumanov Lapas Nurmanovich

4. Bosh hisobchi - Ten Natalya Konstantinovna

5. Bosh mutaxassis (yo‘nalishlar bo‘yicha)

6. Monopoliyaga qarshi kurashish qo‘mitasining  vakolatli vakili

7. Davlat qo‘mitasidan vakolatli vakili

8. O‘zbekiston Respublikasi Iqtisodiy taraqqiyot va kambag‘allikni qisqartirish vazirligidan vakolatli vakil

9. Qurilish vazirligi qoshidagi qurilish nazorati inspeksiyasidan vakolatli vakil

Нажмите на кнопку ниже, чтобы прослушать текст Powered by GSpeech