Kombinat ishchi-xodimlariga yana bir qulaylik
Olmaliq kon-metallurgiya kombinati rahbariyati tomonidan har doim ishchi-xodimlar manfaatlari ustuvor vazifa bo‘lib kelgan. Xususan, ishchi-xodimlar uchun yana bir qulaylik yaratildi.
Joriy yilning avgust oyida Olmaliq kon-metallurgiya kombinati hamda Maktabgacha va maktab ta'limi vazirligi o‘rtasida o‘zaro hamkorlik memorandumi imzolangan edi. Ushbu memorandum doirasida kombinat tomonidan ta'lim sifatini yaxshilash, raqamlashtirish jarayonini takomillashtirishga yo‘naltirilgan ijtimoiy loyihalar qo‘llab-quvvatlanyapti.
Jumladan, kuni kecha kombinat tomonidan farzandlari maktab o‘quvchilari bo‘lgan har bir ota-ona uchun Emaktab portalidagi "Kundalik.com" elektron dasturi uchun yillik obuna to‘lovi amalga oshirildi.
Endilikda kombinat ishchi-xodimlari o‘z farzandining ta'lim sifatini bepul onlayn nazorat qilish imkoniyatiga ega bo‘ldi.
Kombinat rahbariyati har bir OKMK xodimining o‘z farzandi kelajagi uchun mas'uliyatini oshirish, ta'lim-tarbiyasiga e'tiborini yanada kuchaytirish tarafdori!

Для работников комбината создана ещё одно удобство
Для руководства Алмалыкского горно-металлургического комбината обеспечение прав и интересов работников является приоритетной задачей. В частности, для работников комбината создана ещё одно удобство.
В августе текущего года между АО «Алмалыкский ГМК» и Министерством дошкольного и школьного образования был подписан меморандума о сотрудничестве. В рамках этого документа со стороны комбината оказывается поддержка социальных проектов, направленных на улучшение качества образования, совершенствование процесса цифровизации.
В частности, на днях комбинат осуществил оплату ежегодного абонемента на электронную программу «Kundalik.com» на портале «eMaktab» для своих работников.
Теперь у работников АГМК появилась возможность бесплатно вести контроль качества образования своего ребенка онлайн.
Уважаемые работники Алмалыкского горно-металлургического комбината,
Если у вас возникли проблемы или вопросы касательно онлайн-приложения «Kundalik.com» обращайтесь по номеру ниже: