Jizzax sement zavodi boʻsh ish oʻrinlari
“Olmaliq KMK” AJ Jizzax sement zavodida quyidagi boʻsh ish oʻrinlariga savol-javob va suhbat asosida qabul jarayonlari tashkil etiladi.
Ma’lumoti
Hujjat
Tog‘-kon sexi             MM va XT bo‘yicha           I-toifali muhandisi
Oliy, texnik
Diplom
muhandis-texnik lavozimlarida  3-yildan kam bo‘lmagan ish staji
OʻzR mehnat muhofazasi toʻgʻrisidagi, XICHO sanoat xavfsizligi togʻrisidagi qonun, kompyuterda va hujjatlar bilan ishlash malakasiga ega bo‘lishi
MM va XT bo‘limi            MM va XT bo‘yicha               I-toifali muhandisi
Atrof muhit muhofazasi bo‘yicha I-toifali muhandis
O‘zR atrof-muhitni muhofaza qilish to‘g‘risidagi, yer qa’ri to‘g‘risidagi, chiqindilar to‘g‘risidagi qonunlar va AMM davlat qo‘mitasining normativ hujjatlari va ko‘rsatma hujjatlarini bilishi, kompyuterda va hujjatlar bilan ishlash malakasiga ega bo‘lishi
Maydalash sexi boshlig‘i o‘rinbosari
OʻzR mehnat kodeksi, hamkasblari va qo‘l ostidagilar bilan ishlash, ish sifatini nazorat qilish, kompyuterda va hujjatlar bilan ishlash malakasiga ega bo‘lishi
Standartlashtirish bo‘yicha I-toifali muhandis
Qonunchilik va meyoriy huquqiy hujjatlarni standartlashtirish va sertifikatlash bo‘yicha hujjatlarni ishlab chiqish tartibini, tarmoq standartlarini bilishi, kompyuterda va hujjatlar bilan ishlash malakasiga ega bo‘lishi
Temir yo‘l transporti sexi ustasi
Vagonlarni yuklash va tushurish frontlarining sig‘imi va texnika bilan jihozlanganligi, yuk va tijoriy muomalalar texnologik jarayonlarni hamda yuk va tijoriy ishlarni tashkillashtirishni bilish, kompyuterda va hujjatlar bilan ishlash malakasiga ega bo‘lishi
TJBTA xizmati                 I-toifali muhandisi
muhandis-dasturchi lavozimida 3-yildan kam bo‘lmagan ish staji
Asosiy va butlovchi uskunaning texnik va ekspluatatsion tavsiflari, konstruktiv xususiyatlari, texnik axborot tashuvchilarning turlari, rasmiylashtirilgan dasturlash tillari, texnik hujjatlarni ro‘yxatdan o‘tkazish tartibini bilishi, kompyuterda va hujjatlar bilan ishlash malakasiga ega bo‘lishi
TJBTA xizmati NO‘A va A chilangari
O‘rta maxsus
Diplom, guvohnomasi yoki sertifikat
Staj talab etilmaydi
Elektrotexnika, elektronika va radiotexnika bo‘yicha umumiy ma’lumot ega bo‘lishi lozim
Elektr jihozlarini ta’mirlash va xizmat ko‘rsatish bo‘yicha elektromontyor
Kasbga doir o‘rta maxsus
Elektrchilangar yoki elektromontyor guvohnomasi
Elektr jihozlari bilan ishlaganda xavfsizlik talablariga rioya qilishni bilish
O‘rta,o‘rta maxsus
Elektrgazpayvandchi diplomi, guvohnomasi yoki sertifikat
Elektrgazpayvand ishlari texnologiyasi,   elektrod markalari,elektr va gaz bilan kesish uskunalarining tuzulishi va ishlash prinspi
Kimyoviy tahlil lobaranti
Diplom, guvohnoma
Kimyo asoslari va qonunlari, kimyoviy tahlil asoslari
Teplovoz mashinisti yordamchisi
Teplovoz mashinisti yordamchisi diplomi, guvohnomasi yoki sertifikat
Teplovozning tuzulishi va ta’mirlash usullari, moy turlari,ularning xossalari va moylash kartalari
Qabul qilingan rezyumelarni koʻrib chiqishning xolisligini ta’minlash uchun, ularni ko’rib  chiqish va malaka talablari - mezonlariga muvofiqligini baholash maqsadida kombinatning Komplayens-nazorat xizmatiga 2022-yil                          1 iyuldan 6 iyulgacha stop.corruption@agmk.uz elektron pochta manziliga yuboring. rezyumelarga mehnat daftarchalarni, talab etilayotgan kasb bo‘yicha tastiqlovchi mehnat staji bilan, sertifikat yoki guvohnomasi biriktirilishi lozim.
Ish vaqtidan tashqari vaqtda, dam olish va bayram kunlarida kelgan nomzodlarning Rezyume/Ma’lumotnomalari ko’rib chiqish uchun qabul qilinmaydi va tushuntirishsiz chetlashtiriladi (diskvalifikatsiya qilinadi).

Вакансии в Джизакский цементный завод
Будут организованы процессы приёма на работу  по билетам (ответы на вопросы), путем собеседования   на следующие вакансии в Джизакский цементный завод  АО «Алмалыкский ГМК».
Документ об оброзовании
Инженер по охране труда и техники безопасности
1-категории  горного цеха
Высшее-техническое, профессиональное
Диплом
Стаж работы на инженерно-технических должностях не менее 3 лет
Законы РУз об охране труда,            о промышленной безопасности ОПО, навыки работ на уровне пользователя на персональном компьютере, работа с документацией
1-категории  отдела ОТ и ТБ
Высшее-техническое
Законы РУз об охране труда,             о промышленной безопасности ОПО, навыки работ на уровне пользователя на персональном компьютере, работа с документацией
Инженер по охране окружающей среды
1-категории АУП
Законы РУз об охране окружающей среды,о недрах, об отходах и нормативные документы государственного комитета охраны окружающей среды, навыки работ на уровне пользователя на персональном компьютере, работа с документацией
Заместитель начальника цеха помола
ТК РУз, работа с подчинёнными, контроль качесва работы, навыки работ на уровне пользователя на персональном компьютере, работа с документацией
Инженер по стандартизации              1-категории производственно-технического отдела
Законодательные и нормативно-правовые акты, разработка, оформление, утверждение и внедрение документов по стандартизации, навыки работ на уровне пользователя на персональном компьютере, работа с документацией
Мастер цеха железнодорожного транспорта
Техническое оснащение и размеры фронтов разгрузки и отгрузки вагонов, технологические процессы грузовых и коммерческих отношений, организация грузовых и коммерческих отношений
Инженер программист                  1-категории службы АСУТП
Стаж работы не менее 3 лет на должности инженера-программиста
Технические и эксплуатационные описание  основных и вспомогательных оборудований, конструктивные характеристики, виды   носителей информации, языки программирований, порядок учета технических документаций
Слесарь КИПиА службы АСУТП
Средне-специальное
Диплом, сертификат, удостоверение
Стаж работы не требуется
Основные сведения об электротехнике, электронике и радиотехнике
Электромонтёр по ремонту и обслуживанию электрооборудований
Средне-специальное, профессиональное
Диплом, сертификат, удостоверение электромонтёра
Основные сведения об электротехнике,техники безопасности при работе с электрооборудованиями и электроинструментами
Среднее,                  средне-специальное
Устройство и виды электрогазосварочных аппаратур,  марки электродов, основы технологии электро и газосварки
Лаборант химического
анализа
Средне-специанальное
Диплом, удостоверение
Основы и законы химии, основы химических аналазиов
Помощник машиниста тепловоза
Диплом, сертификат, удостоверение помощника машиниста тепловоза
Устройство и методы ремонта тепловоза, карты смазки, виды и характеристики применяемых масел
В целях обеспечения беспристрастности рассмотрения поступивших Резюме/справка-объективку кандидатов (соискателей) просим направить по адресу электронной почты Службы комплаенс-контроля для дальнейшего их перепровождения на рассмотрение и оценку на соответствие к квалификационным требованиям/критериям и обязательно прикрепить к резюме копии: трудовой книжки, с подтверждением трудового стажа работы на вышеуказанных должностях и профессиях, диплома, удостоверения или сертификата. в Приемную комиссию АГМК с 1  июля по 6 июля 2022 года до 17: 00 часов: stop.corruption@agmk.uz