+998 71 619 23 33Ish (xizmatlar) nomi: "Оlmaliq КMK" AJ metallurgiya majmuasi uchun to'liq texnologik siklli ishlab chiqarishni nazarda tutgan "Yoshlik-1 kon maydonini o'zlashtirish" investitsiya loyihasi doirasida yangi metallurgiya majmuasi (MPZ-2) obyektlarini qurish bo'yicha loyiha amalga oshirilishi doirasida PMC xizmatlarini ko'rsatish ijrochisini tanlab olish uchun texnik-iqtisodiy asoslangan dastlabki texnik va tijorat takliflarini (TТТ) ishlab chiqish.
ТTT taklifi olishdan maqsad: Oʻzbekiston Respublikasining "Davlat xaridlari toʻgʻrisida"gi qonuni talablariga muvofiq tanlovni e’lon qilish uchun ishlarning taxminiy qiymatini aniqlash.

+998 71 619 23 33Наименование работ(услуг): Разработка предварительных технико-коммерческих предложений (ТКП) с технико-экономическим обоснованием для проекта на отбор исполнителя по оказанию услуг PMC в рамках реализации проекта по строительству объектов нового металлургического комплекса (МПЗ-2) инвестиционного проекта «Освоение месторождения Ёшлик 1» с полным технологическим циклом производства для Металлургического комплекса АО «Алмалыкский ГМК».
Цель получения ТКП: Определение ориентировочной стоимости работ для объявления отбора наилучшего предложения согласно требованиям закона Республики Узбекистан «О государственных закупках».
Предприятие, принимающее предварительных ТКП: Дирекция по строительству объектов Металлургического комплекса АО «Алмалыкский ГМК».