Investitsiya departamenti bo'sh ish o'rinlari
“Olmaliq KMK” AJ Ijro apparatining Investitsiya departamentiga quyidagi bo'sh ish o'rinlari uchun rezyumelar qabul qilinadi:
T/r
Bo’sh ish o’rni nomi
Ma’lumoti/
mutaxassislik
(bilishi shart)
1.
Investitsiya departamenti  boshlig'i
Ma'lumoti oliy iqtisodiyot yoki muhandislik-iqtisodiyot
Texnik-iqtisodiy rejalashtirish sohasida kamida 5 yil ish tajribasiga ega bo'lishi kerak;
Sanoat korxonalarida ish tajribasi bo'lsa maqsadga muvofiq;
Investitsiya loyihalarini amalga oshirish va monitoring qilish sohasida ish tajribasiga ega bo'lishi kerak;
Investitsion loyihalar bo'yicha taklif kiritish;
Korxonada xarid qilish jarayonini bilish va tushunish;
Investitsiya, moliya, tadbirkorlik faoliyatini amalga oshirishni tartibga soluvchi qonun hujjatlari va normativ-huquqiy hujjatlarni bilish.
Rahbariyat yuklagan vazifalarni o’z vaqtida bajarish, muzokaralar olib borish, muammolarni hal qilish;
Korporativ maslahatchi muloqotchan, harakatchan, stressga bardoshli, punktual bo’lishi kerak.
Qabul qilingan rezyumelarni ko'rib chiqishning xolisligini ta'minlash uchun, ularni ko'rib chiqish va malaka talablari / mezonlariga muvofiqligini baholash maqsadida kombinatning Kadrlar bilan ishlash xizmatiga 2022-yil 21-oktyabrdan 27-oktyabrgacha havolada keltirilgan forma https://ahds.agmk.uz:8443/ords/f?p=123  orqali yuboringrezyumelarga mehnat daftarchalarni va mutaxassisligi bo'yicha diplom (guvohnoma) biriktirish lozim.

Вакансии в Департамент инвестиции
Будут приниматься резюме на следующие вакансии в Департамента инвестиции исполнительного аппарата АО «Алмалыкский ГМК».
Требования к кандидатам
Квалификационные требования (должен знать)
Начальник департамента инвестиции
Образование - высшее экономическое или инженерно-экономическое
Стаж работы по специальности в области технико-экономического планирования не менее 5 лет;
Стаж работы на промышленных предприятиях предпочтительно.
Опыт работы в области реализации и мониторинга инвестиционных проектов;
Инициирование инвестиционных проектов;
Знание и понимание процедуры закупочного процесса на предприятие;
Знание законодательства и нормативно-правовых актов, регламентирующие осуществление инвестиционной, финансовой, предпринимательской деятельности;
Своевременное исполнение поставленных задач, навыки ведения переговоров, решение возможных проблем;
Коммуникабельность, мобильность, стрессоустойчивость, пунктуальность.
В целях обеспечения объективности при рассмотрении поступивших резюме, справку-объективку кандидатов (соискателей) просим направить через ниже перечисленную форму https://ahds.agmk.uz:8443/ords/f?p=123, для дальнейшего их препровождения на рассмотрение и оценку на соответствие  квалификационным требованиям/критериям, обязательно прикрепить к резюме копии: трудовой книжки, диплом (удостоверения) в Приемную комиссию АГМК с 21 октября  по 27 октября 2022 года до 17:00 часов.