4-019-0015 "Olmaliq kon-metallurgiya kombinati" AJ mansabdor shaxslarning O‘zbekiston Respublikasi tashqarisidagi xizmat safarlari xarajatlari to‘g‘risidagi ma’lumotlar
Ma'lumotlar soni: 91
ID MAQSAD XIZMAT SAFARI AMALGA OSHIRILGAN MAMLAKAT XIZMAT SAFARINING DAVOMIYLIK MUDDATI (SANA, OY, YIL) XIZMAT SAFARINI AMALGA OSHIRGAN XODIMNING F.I.SH. MOLIYALASHTIRISH MANBASI JAMI XARAJAT (ming so'm) SUTKALIK XARAJATLAR (ming so'm) YASHASH UCHUN XARAJATLAR (turar joyni ijarasi bo'yicha, ming so'm) TRANSPORT XARAJATLARI (ming so'm) VAKILLIK XARAJATLARI (ming so'm) KO'ZDA TUTILMAGAN XARAJATLAR (ming so'm) BOSHQA XARAJATLAR (ming so'm)
0 1-chorak *** *** *** *** 0 0 0 0 0 0 0
1 O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi huzuridagi Mudofaa sanoati agentligining 2025-yil 11-apreldagi 45/1379-sonli xati ijrosini ta’minlash maqsadida Vengriya, Slovakiya, Germaniya 11.01.2026 - 18.01.2026 Doniyorov Rustam Shavkatovich o‘z mablag‘lari 17249.496 11354.996 4247.5 0 0 1647 0
2 O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi huzuridagi Mudofaa sanoati agentligining 2025-yil 28-dekabrdagi xati ijrosini ta’minlash maqsadida Vengriya 25.02.2026 - 26.02.2026 Doniyorov Rustam Shavkatovich o‘z mablag‘lari 7913.27542 975.70755 1431.873 5505.69487 0 0 0
3 MEZ qurilishi loyihasini boshqarish samaradorligini oshirish uchun Bosh loyihachi va pudratchini jalb etish maqsadida Xitoy 02.03.2026 - 03.03.2026 O‘razayev Timur Rustamovich o‘z mablag‘lari 852.287 852.287 0 0 0 0 0
4 MEZ qurilishi loyihasini boshqarish samaradorligini oshirish uchun Bosh loyihachi va pudratchini jalb etish maqsadida Xitoy 02.03.2026 - 03.03.2026 Mashyanov Aleksey Konstantinovich o‘z mablag‘lari 852.287 852.287 0 0 0 0 0
5 Xitoydagi zavodlarda metallga ishlov berish dastgohlari ishlab chiqarilishi bilan tanishish maqsadida Xitoy 01.03.2026 - 06.03.2026 Doniyorov Rustam Shavkatovich o‘z mablag‘lari 19073.62858 2560.1625 6095.625 10417.84108 0 0 0
6 Xitoydagi zavodlarda metallga ishlov berish dastgohlari ishlab chiqarilishi bilan tanishish maqsadida Xitoy 01.03.2026 - 06.03.2026 Mirzakarimov Abdurauf Zuhritdin o‘g‘li o‘z mablag‘lari 19073.62858 2560.1625 6095.625 10417.84108 0 0 0
7 Xitoydagi zavodlarda metallga ishlov berish dastgohlari ishlab chiqarilishi bilan tanishish maqsadida Xitoy 01.03.2026 - 06.03.2026 Aytqulov Shavkatjon Shakirovich o‘z mablag‘lari 19073.62858 2560.1625 6095.625 10417.84108 0 0 0
8 O‘zbekiston va Shvetsiya o‘rtasida tog‘-kon sanoati istiqbollariga bag‘ishlangan biznes-seminarda ishtirok etish maqsadida Shvetsiya 08.03.2026 - 12.03.2026 Saynazarov Abduqahhor Matibragimovich o‘z mablag‘lari 16311.1115 1724.971 3926.854 10659.2865 0 0 0
9 O‘zbekiston va Shvetsiya o‘rtasida tog‘-kon sanoati istiqbollariga bag‘ishlangan biznes-seminarda ishtirok etish maqsadida Shvetsiya 08.03.2026 - 12.03.2026 Tojiyev Umid Karimovich o‘z mablag‘lari 16311.1115 1724.971 3926.854 10659.2865 0 0 0
10 O‘zbekiston va Shvetsiya o‘rtasida tog‘-kon sanoati istiqbollariga bag‘ishlangan biznes-seminarda ishtirok etish maqsadida Shvetsiya 08.03.2026 - 12.03.2026 Xolbo‘tayev Shuhrat Parsamatovich o‘z mablag‘lari 16597.927 1724.971 3926.854 10946.102 0 0 0
0 Ma’lumotlar e’lon qilinayotgan davr bo‘yicha jami: * * * * 133308.38116 26890.67805 35746.81 69023.89311 0 1647 0
0 Hisobot yilining o‘tgan davri bo‘yicha jami: * * * * 133308.38116 26890.67805 35746.81 69023.89311 0 1647 0
0 2-chorak *** *** *** *** 0 0 0 0 0 0 0
1 O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi huzuridagi Mudofaa sanoati agentligining 2025-yil 11-apreldagi 45/1379-sonli xati ijrosini ta’minlash maqsadida Vengriya, Slovakiya, Germaniya 11.01.2026 - 18.01.2026 Doniyorov Rustam Shavkatovich o‘z mablag‘lari 33903.273 0 0 33903.273 0 0 0
2 O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2025-yil 19-sentyabrdagi "O‘zbekiston Respublikasida aholi va qishloq xo‘jaligini ro‘yxatga olish tadbirlarini o‘tkazish to‘g‘risida"gi PF-173-son farmoyishi ijrosini ta’minlash maqsadida Farg‘ona sh. 19.01.2026 - 21.01.2026 Shermatov Sa’di Baxtiyorovich o‘z mablag‘lari 2338.888 0 0 2338.888 0 0 0
3 O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi huzuridagi Mudofaa sanoati agentligining 2025-yil 28-dekabrdagi xati ijrosini ta’minlash maqsadida Vengriya 25.02.2026 - 26.02.2026 Doniyorov Rustam Shavkatovich o‘z mablag‘lari 5745.54 0 0 5745.54 0 0 0
4 MEZ qurilish loyihasini boshqarish samaradorligini oshirish maqsadida Bosh loyihachi va pudratchini jalb etish maqsadida Xitoy 02.03.2026 - 03.03.2026 Urazayev Timur Rustamovich o‘z mablag‘lari 26853.09 0 0 26853.09 0 0 0
5 MEZ qurilish loyihasini boshqarish samaradorligini oshirish maqsadida Bosh loyihachi va pudratchini jalb etish maqsadida Xitoy 02.03.2026 - 03.03.2026 Mashyanov Aleksey Konstantinovich o‘z mablag‘lari 26853.09 0 0 26853.09 0 0 0
6 Investitsiya loyihalarini amalga oshirish masalalari bo‘yicha investorlar bilan muntazam ishbilarmonlik uchrashuvlarini o‘tkazish maqsadida Buyuk Britaniya 24.03.2026 - 28.03.2026 Mamatov Behzod Abdug‘afurovich o‘z mablag‘lari 2482.35105 2482.35105 0 0 0 0 0
4-019-0015
"Olmaliq kon-metallurgiya kombinati" AJ mansabdor shaxslarning O‘zbekiston Respublikasi tashqarisidagi xizmat safarlari xarajatlari to‘g‘risidagi ma’lumotlar
Boshqa veb-resurslardagi ochiq ma'lumotlar to'plamiga havola: https://agmk.uz/oz/menu/open-data-agmk
14-04-2022
27-07-2026
12-01-2023 2022-yil davomida mansabdor shaxslarning xizmat safari va chet ellik mehmonlarni kutib olish xarajatlari to'g'risidagi MA'LUMOTLAR
13-04-2023 2023 yil I-chorak uchun mansabdor shaxslarning xizmat safari va chet ellik mehmonlarni kutib olish xarajatlari to'g'risidagi MA'LUMOTLAR
13-10-2023 2023-yil 9 oyi davomida mansabdor shaxslarning xizmat safari va chet ellik mehmonlarni kutib olish xarajatlari to'g'risidagi MA'LUMOTLAR
12-07-2023 2023-yil 6 oyi davomida mansabdor shaxslarning xizmat safari va chet ellik mehmonlarni kutib olish xarajatlari to'g'risidagi MA'LUMOTLAR
12-01-2024 2023-yil davomida mansabdor shaxslarning xizmat safari va chet ellik mehmonlarni kutib olish xarajatlari to'g'risidagi MA'LUMOTLAR
12-04-2024 2024 yil I chorak davomida mansabdor shaxslarning xizmat safari va chet ellik mehmonlarni kutib olish xarajatlari to'g'risidagi MA'LUMOTLAR
25-07-2024 2024-yil I yarim yillik uchun mansabdor shaxslarning xizmat safari va chet ellik mehmonlarni kutib olish xarajatlari to'g'risidagi MA'LUMOTLAR
15-10-2024 2024 yil 9 oyi davomida mansabdor shaxslarning xizmat safari va chet ellik mehmonlarni kutib olish xarajatlari to'g'risidagi MA'LUMOTLAR
16-01-2025 2024-yil davomida mansabdor shaxslarning xizmat safari va chet ellik mehmonlarni kutib olish xarajatlari to'g'risidagi MA'LUMOTLAR
14-04-2025 2025-yilning 1-choragida mansabdor shaxslarining O'zbekiston Respublikasi tashqarisidagi xizmat safarlari xarajatlari to‘g‘risidagi MA'LUMOTLAR
21-07-2025 2025-yilning 1-yarim yili davomida mansabdor shaxslarining O'zbekiston Respublikasi tashqarisidagi xizmat safarlari xarajatlari to‘g‘risidagi MA'LUMOTLAR
13-10-2025 2025-yilning 9 oyi davomida mansabdor shaxslarining O'zbekiston Respublikasi tashqarisidagi xizmat safarlari xarajatlari to‘g‘risidagi MA'LUMOTLAR
08-01-2026 2025-yil davomida mansabdor shaxslarning xizmat safari va chet ellik mehmonlarni kutib olish xarajatlari to'g'risidagi MA'LUMOTLAR
08-04-2026 2026-yilning 1-choragida mansabdor shaxslarining O'zbekiston Respublikasi tashqarisidagi xizmat safarlari xarajatlari to‘g‘risidagi MA'LUMOTLAR
15-07-2026 2026-yil I-yarim yil davomida mansabdor shaxslarining O'zbekiston Respublikasi tashqarisidagi xizmat safarlari xarajatlari to‘g‘risidagi MA'LUMOTLAR

4-019-0015 Информация о расходах должностных лиц АО "Алмалыкский горно-металлургический комбинат " на командировки за пределами Республики Узбекистан
Количество данных: 91
ID ЦЕЛЬ СТРАНА, В КОТОРУЮ ОСУЩЕСТВЛЯЛАСЬ КОМАНДИРОВКА СРОК ПРОДОЛЖИТЕЛЬНОСТИ КОМАНДИРОВКИ (ДАТА, МЕСЯЦ, ГОД) Ф.И.О. КОМАНДИРОВАННОГО СОТРУДНИКА ИСТОЧНИК ФИНАНСИРОВАНИЯ ОБЩИЙ РАСХОД (ТЫС. СУМ) ЕЖЕДНЕВНЫЕ РАСХОДЫ (тыс. сум) РАСХОДЫ НА ПРОЖИВАНИЕ (при аренде жилья, тыс. сум) ТРАНСПОРТНЫЕ РАСХОДЫ (тыс. сум) РЕПРЕЗЕНТАТИВНАЯ СТОИМОСТЬ (тыс. сум) НЕПРЕДВИДЕННЫЕ РАСХОДЫ (тыс. сум) ПРОЧИЕ РАСХОДЫ (тыс. сум)
0 1 квартал *** *** *** *** 0 0 0 0 0 0 0
1 В целях обеспечения исполнения письма №45/1379 от 11 апреля 2025 г. Агенства оборонной промышленности при Министерстве обороны РУз Венгрия, Словакия, Германия 11.01.2026 - 18.01.2026 Данияров Рустам Шавкатович собственные средства 17249.496 11354.996 4247.5 0 0 1647 0
2 В целях обеспечения исполнения письма от 28 декабря 2025 г. Агенства оборонной промышленности при Министерстве обороны РУз Венгрия 25.02.2026 - 26.02.2026 Данияров Рустам Шавкатович собственные средства 7913.27542 975.70755 1431.873 5505.69487 0 0 0
3 В целях привлечения Генерального проектировщика и подрядчика для повышения эффективности управления проектом строительства МПЗ Китай 02.03.2026 - 03.03.2026 Уразаев Тимур Рустамович собственные средства 852.287 852.287 0 0 0 0 0
4 В целях привлечения Генерального проектировщика и подрядчика для повышения эффективности управления проектом строительства МПЗ Китай 02.03.2026 - 03.03.2026 Машьянов Алексей Константинович собственные средства 852.287 852.287 0 0 0 0 0
5 В целях ознакомления производства металлообрабатывающих станков на заводах в Китае Китай 01.03.2026 - 06.03.2026 Данияров Рустам Шавкатович собственные средства 19073.62858 2560.1625 6095.625 10417.84108 0 0 0
6 В целях ознакомления производства металлообрабатывающих станков на заводах в Китае Китай 01.03.2026 - 06.03.2026 Мирзакаримов Абдурауф Зухритдин Угли собственные средства 19073.62858 2560.1625 6095.625 10417.84108 0 0 0
7 В целях ознакомления производства металлообрабатывающих станков на заводах в Китае Китай 01.03.2026 - 06.03.2026 Айткулов Шавкатжон Шакирович собственные средства 19073.62858 2560.1625 6095.625 10417.84108 0 0 0
8 В целях участия бизнес-семинаре между Узбекистаном и Швецией, посвященном перспективам в горнодобывающей отрасли Швеция 08.03.2026 - 12.03.2026 Сайназаров Абдукаххар Матибрагимович собственные средства 16311.1115 1724.971 3926.854 10659.2865 0 0 0
9 В целях участия бизнес-семинаре между Узбекистаном и Швецией, посвященном перспективам в горнодобывающей отрасли Швеция 08.03.2026 - 12.03.2026 Тажиев Умид Каримович собственные средства 16311.1115 1724.971 3926.854 10659.2865 0 0 0
10 В целях участия бизнес-семинаре между Узбекистаном и Швецией, посвященном перспективам в горнодобывающей отрасли Швеция 08.03.2026 - 12.03.2026 Халбутаев Шухрат Парсаматович собственные средства 16597.927 1724.971 3926.854 10946.102 0 0 0
0 Итого за период публикации данных * * * * 133308.38116 26890.67805 35746.81 69023.89311 0 1647 0
0 Итого за прошедший период отчетного года: * * * * 133308.38116 26890.67805 35746.81 69023.89311 0 1647 0
0 2 квартал *** *** *** *** 0 0 0 0 0 0 0
1 В целях обеспечения исполнения письма №45/1379 от 11 апреля 2025 г. Агенства оборонной промышленности при Министерстве обороны РУз Венгрия, Словакия, Германия 11.01.2026 - 18.01.2026 Данияров Рустам Шавкатович собственные средства 33903.273 0 0 33903.273 0 0 0
2 В целях обеспечения исполнения Распоряжения Президента РУз №PF-173 от 19 сентября 2025 г. "О проведении мероприятий по регистрации населения и сельского хозяйство в РУз" г.Фергана 19.01.2026 - 21.01.2026 Шерматов Саъди Бахтиярович собственные средства 2338.888 0 0 2338.888 0 0 0
3 В целях обеспечения исполнения письма от 28 декабря 2025 г. Агенства оборонной промышленности при Министерстве обороны РУз Венгрия 25.02.2026 - 26.02.2026 Данияров Рустам Шавкатович собственные средства 5745.54 0 0 5745.54 0 0 0
4 В целях привлечения Генерального проектировщика и подрядчика для повышения эффективности управления проектом строительства МПЗ Китай 02.03.2026 - 03.03.2026 Уразаев Тимур Рустамович собственные средства 26853.09 0 0 26853.09 0 0 0
5 В целях привлечения Генерального проектировщика и подрядчика для повышения эффективности управления проектом строительства МПЗ Китай 02.03.2026 - 03.03.2026 Машьянов Алексей Константинович собственные средства 26853.09 0 0 26853.09 0 0 0
6 В целях проведения регулярных деловых всреч с инвесторами по вопросам реализации инвестиционных проектов. Великобритания 24.03.2026 - 28.03.2026 Маматов Бехзод Абдугафурович собственные средства 2482.35105 2482.35105 0 0 0 0 0
4-019-0015
Информация о расходах должностных лиц АО "Алмалыкский горно-металлургический комбинат " на командировки за пределами Республики Узбекистан
14-04-2022
27-07-2026
12-01-2023 ИНФОРМАЦИИ о служебных командировочных расходах должностных лиц и стоимости встречи иностранных гостей за 2022 года
13-04-2023 ИНФОРМАЦИИ о служебных командировочных расходах должностных лиц и стоимости встречи иностранных гостей за 1 квартал 2023 года
13-10-2023 ИНФОРМАЦИИ о служебных командировочных расходах должностных лиц и стоимости встречи иностранных гостей за 9 месяцев 2023 года
12-07-2023 ИНФОРМАЦИИ о служебных командировочных расходах должностных лиц и стоимости встречи иностранных гостей за 6 месяцев 2023 года
12-01-2024 ИНФОРМАЦИИ о служебных командировочных расходах должностных лиц и стоимости встречи иностранных гостей за 2023 год
12-04-2024 ИНФОРМАЦИИ о служебных командировочных расходах должностных лиц и стоимости встречи иностранных гостей за 1 квартал 2024 года
25-07-2024 ИНФОРМАЦИИ о служебных командировочных расходах должностных лиц и стоимости встречи иностранных гостей за 1 полугодие 2024 года
15-10-2024 ИНФОРМАЦИИ о служебных командировочных расходах должностных лиц и стоимости встречи иностранных гостей за 9 месяцев 2024 года
16-01-2025 ИНФОРМАЦИИ о служебных командировочных расходах должностных лиц и стоимости встречи иностранных гостей за 2024 год
14-04-2025 Информация о расходах на командировки должностных лиц за пределы Республики Узбекистан за 1 квартал 2025 года
21-07-2025 Информация о расходах на командировки должностных лиц за пределы Республики Узбекистан за 1 полугодие 2025 года
13-10-2025 Информация о расходах на командировки должностных лиц за пределы Республики Узбекистан за 9 месяцев 2025 года
08-01-2026 ИНФОРМАЦИИ о служебных командировочных расходах должностных лиц и стоимости встречи иностранных гостей за 2025 год
08-04-2026 Информация о расходах на командировки должностных лиц за пределы Республики Узбекистан за 1 квартал 2026 года
15-07-2026 Информация о расходах на командировки должностных лиц за пределы Республики Узбекистан за 1 полугодие 2026 года