Chodak kon boshqarmasi boʻsh ish oʻrinlari
“Olmaliq KMK” AJ Chodak kon boshqarmasiga quyidagi boʻsh ish oʻrinlariga test jarayonlari tashkil etiladi.
T.r.
Boʻsh ish oʻrini nomi
Talablar va shartlar
Malumoti
Yer osti uchastka elektromexanigi
Yoʻnalish boʻyicha oliy ma’lumoti
Yoʻnalish boʻyicha  injener-texnik rahbar lavozimida kamida 3 yil ish staji
Kommutatsion va kinematik chizmalarni oʻqiy olish bilimiga ega boʻlishi;  shaxsiy kompyuter, ofis texnikalari va multimedia jihozlaridan foydalana olish. Elektr xavfsizligi boʻyicha V-guruh kvalifikatsion malakasiga egaligini tasdiqlovchi guvohnomaga ega boʻlishi kerak. (Rezyumega diplom, mehnat daftarcha, guvohnoma nusxalarini ilova qilinsin).
Shaxta geologi
Oliy ma’lumotli geolog  mutaxassisligiga ega bo’lish kerak
Geologiya ishlari sohasida kamida 3 yil tajribaga ega boʻlishi kerak
Geologik jarayonlar, ular tarkibi va tuzilishini, geologik xarakterlarini o‘qiy olish va tuzish.Shaxsiy kompyuter foydalanuvchisi darajasida ishlash
Axborot-kommunikatsiya texnologiyalaridan foydalanishni bilishi kerak (Rezyumega diplom va mehnat daftarchasi nusxalari ilova qilinsin).
Yordamchi ishchi
Oʻrta. So'rovnoma varaqasini taqdim etish
Ish staji talab etilmaydi
Qurilish sohasida asosiy tushunchalarga ega boʻlishi kerak
Jixozlarni ta’mirlovchi navbatchi-elektrochilangar
Shu kasb boʻyicha oʻrta-maxsus ma’lumot
Elektr texnika asoslari va iste’molchilar elektr qurilmalarini ekspluatatsiya qilishda xavfsizlik texnikasi qoidalarini bilishi. Elektroqurilmalar va elektr uskunalarini malakaviy ta’mirlay bilish, elektr sxemalarini oʻqiy olish, elektr apparatlarini montaj qilishni bilishi.Elektr xavfsizligi boʻyicha III-guruh kvalifikatsion malakasiga egaligini tasdiqlovchi guvohnomaga ega boʻlishi kerak   (Rezyumega diplom va  guvohnoma nusxalari ilova qilinsin).
Tovar moddiy boyliklar hisobotini yurita bilish. Shaxsiy kompyuter foydalanuvchisi darajasida ishlash
Axborot-kommunikatsiya texnologiyalaridan foydalanishni bilishi kerak
Elektrik mashina elementlari o'rovchisi      (obmotchik)
shu kasb boʻyicha oʻrta-maxsus ma’lumot
ish staji talab etilmaydi
Elektrotexnika asoslari va iste’molchilar elektrqurilmalarini ekspluatatsiya qilishda xavfsizlik texnikasi qoidalarini bilishi. Elektroqurilmalar va elektr uskunalarini malakaviy taʻmirlay bilishi, elektr sxemalarini oʻqiy olishi, elektr apparatlarini montaj qilishni bilishi.  Elektr mashina elementlarini oʻrash, sxemasini olishi va elektr mashinalarini  sinovdan oʻtkazishni bilishi kerak. Elektr xavfsizligi boʻyicha III-guruh kvalifikatsion malakasiga egaligini tasdiqlovchi guvohnomaga ega boʻlishi kerak   (Rezyumega diplom va  guvohnoma nusxalari ilova qilinsin).
Lahim oʻtuvchi (proxodchik)
shu kasb boʻyicha oʻrta-maxsus ma’lumot,  guvohnomaga ega boʻlishi
Shu kasb boʻyicha bir yildan kam boʻlmagan ish stajiga ega boʻlish
Yuklovchi mashinalar, elektrovoz va sidirgʻalash lebedkalarini boshqarishni bilishi. Yuklovchi mashina, elektrovoz va sidirgʻalash lebyodkalariga xizmat koʻrsatish huquqini berishni tasdiqlovchi guvohnomaga ega boʻlishi kerak.(Rezyumega diplom va mehnat daftarchasi, guvohnoma nusxalari ilova qilinsin).
Ishlab chiqarish xammom ishchisi
Oʻrta. Soʻrovnoma varaqasini taqdim etish
Sanitariya - gigiena talablarini bilishi kerak
Elektromexanik EHM
Kompyuter va pereferik  qurilmalar ishlatiladigan mikroelektronik bazaning asosini bilish. Dasturiy taʻminotni qoʻllash (prosessor testlari, elektron jadvallar, elektron pochta, Internet, axborot qidirish, tizimlar, multimediya qoʻshimchalari, brauzerlar). Hisoblash texnikalarini ta’mirlash va  xizmat koʻrsata olish.(Rezyumega diplom nusxasi ilova qilinsin).
Qabul qilingan rezyumelarni koʻrib chiqishning xolisligini ta’minlash uchun, ularni koʻrib chiqish va malaka talablari/mezonlariga muvofiqligini baholash maqsadida kombinatning Komplayens-nazorat xizmatiga 2022-yil 11 maydan 14 may soat 17:00 gacha stop.corruption@agmk.uz elektron pochta manziliga yuboring, rezyumelarga mehnat daftarchalarni, guvohnomalarni biriktirish va soʻrovnomani toʻldirish lozim.

11 Мая 2022, 17:50 9699
Будут организованы процессы тестирования на следующие вакансии в Чадакское рудоуправление АО «Алмалыкский ГМК».
Наименование вакантного места
Требования и условия
Образование
Электромеханик подземного участка
Высшее по специальности.
Стаж работы не менее 3 года в качестве ИТР
Умение работать c коммутационными и кинематическими схемами,  персональным компьютером, офис техникой и мультимедийными оборудованиями. Копии удостоверения подтверждающий квалификацию V группы по электробезопасности.  (Приложить к резюме копию диплома, удостоверения, трудовой книжки)
Геолог шахты
Образование высшее по направлению геолог.
Стаж работы в области геологии не менее 3 лет.
Должен знать геологические процессы, их состав и строение. Умение составлять и читать геологические характеристики. Владение персональным компьютером на уровне пользователя. Умение пользоваться информационно-коммуникационными технологиями.  (Приложить к резюме копию диплома, трудовой книжки)
Подсобный рабочий
Среднее. Предоставить прилагаемый опросный лист
Стаж не требуется
Владеть основными понятиями в области строительства
Дежурный электрослесарь по ремонту оборудования
Средне специальное образование по данной профессии
Стаж работы не требуется
Основы электротехники и знания "Правил техники безопасности при эксплуатации электроустановок потребителей. Умение качественного ремонта электрооборудования, чтение электрических схем, монтаж электрических аппаратов. Копия удостоверения, подтверждающая квалификацию III группы по электробезопасности.  (Приложить к резюме копию диплома, удостоверения).
Средне-специальное образование по данной профессии
Умение ведения отчетов товарно материальных ценностей. Владение персональным компьютером на уровне пользователя. Умение пользоваться информационно-коммуникационными технологиями.
Обмотчик элементов электрических машин
Основы электротехники и знания "Правил техники безопасности при эксплуатации электроустановок потребителей. Умение перемотки элементов электрических машин, снятие схем обмоток и испытание электрических машин. Копия удостоверения, подтверждающая квалификацию III группы по электробезопасности (Приложить к резюме копию диплома, удостоверения)
Проходчик
Средне специальное образование по данной профессии. Должен иметь удостоверение по профессии проходчик.
Стаж работы не менее 1 года в данной профессии
Умение управлять погрузочной машиной, электровозом и скреперной лебедкой. Копия удостоверении подтверждающей право на обслуживание погрузочной машины и электровоза  (Приложить к резюме копию диплома , удостоверения, трудовой книжки)
Работник производственных бань
Знание санитарно-гигиенических требований.
электромеханик ЭВМ
Среднее специальное образование по данной профессии
Знания основы микроэлектроники компьютерных и периферических устройств. Применение программного обеспечения, (тест процессора, электронных таблиц, электронная почта, интернет, поиск информации, системы, мультимедийные программы, браузеры). Обслуживание и ремонт вычислительных машин. (Приложить к резюме копию диплома)
В целях обеспечения беспрестанности рассмотрения поступивших Резюме/справка-объективку кандидатов (соискателей) просим направить по адресу электронной почты Службы комплаенс-контроля для дальнейшего их препровождения на рассмотрение и оценку на соответствие к квалификационным требованиям/критериям, обязательно прикрепить к резюме копии: трудовой книжки, с подтверждением стажа работы и удостоверения соответствующей профессии, а так же должны заполнить прилагаемый опросник. В Приемную комиссию АГМК с 11  мая по 14 мая 2022 года до 17: 00 часов: stop.corruption@agmk.uz